Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Seriál Vikings přepisuje dějiny

Seriál Vikings přepisuje dějiny
Daff
  • On 19. Duben, 2013
 

Kanál History má nového leadra

Kanál History podepsal smlouvu s tvůrcem seriálu Vikings Michaelem Hirstem, že se u nich bude moct pustit prvních devět dílů. Při vysílání pilotního dílu byla překročena hranice sledovanosti a tak vznikl nový rekord samotného kanálu. Díky této věci se kanál History rozhodl prodloužit smlouvu na neurčito a těší se na další spolupráci. Tento seriál by měl být vysílán každou neděli v původním znění.

První díl seriálu Vikings, který byl vysílán v neděli 3.3.2013 překročil hranici diváků přes 5 milionů. Během pěti týdnů, kdy vycházel seriál, stoupla sledovanost o dalších 2,5 milionů diváku. Do konce první série čekají producenti seriálu nárůst o dalších 5 milionů.

Zástupce kanálu History to komentuje takto: „Vikingové jsou pro nás něco jako eso v rukávu. První díl se pro nás vyplatil a sklidili jsme velký úspěch a velký ohlas. Další epizody to jenom dokazují a nemůžeme se dočkat, až u nás bude odvysílán další díl. Michael Hirst přinesl společně se skvělým seriálem taky neuvěřitelně poutavý příběh, přesvědčivé postavy, neznámý epický svět, a životní příběhy jednotlivých válečníků v době 8. století n.l.

MGM Television přinesla pro novou sérii možnost zařadit se do sítě nejsledovanějších seriálů a teď jim nabízí celosvětové publikum, které slouží jako mezinárodní distributor mimo území Irska, Kanady a USA.

Již další neděli můžete být svědky epického dobrodružství válečníků, kteří podnikají své výpravy za bohatstvím a slávou a to z pohledu Vikingské společnosti.


Přidej komentář:

Komentářů

Stránka věnovaná seriálu Vikingové od stanice History channel